Čas na serveru 23:16:54

Zdeněk Sklenář
Žena

Id: 491321

Žena

  •  / Žena / Zdeněk Sklenář
  •  / Žena / Zdeněk Sklenář
  •  / Žena / Zdeněk Sklenář

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:

7 000