Čas na serveru 04:43:12

Zdeněk Smetana
Janáčkovo kvarteto

Id: 27609

Janáčkovo kvarteto

  •  / Janáčkovo kvarteto / Zdeněk Smetana

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5139x

Vyvolávací cena:

1 400