Čas na serveru 16:53:49

Zdeněk Smetana
Křemílek a Vochomůrka

Id: 396201

Křemílek a Vochomůrka

  •  / Křemílek a Vochomůrka / Zdeněk Smetana

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr většího listu 17,5 x 17,5 cm, menšího listu 17,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1252x

Vyvolávací cena:

14 500