Čas na serveru 00:29:31

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 442302

Rákosníček

  •  / Rákosníček / Zdeněk Smetana

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, z Večerníčku Jak Rákosníček nedodal správné zahradnické počasí (stopáž cca 3:30)

zobrazeno: 1740x

Vyvolávací cena:

12 500