Čas na serveru 23:08:54

Zdeněk Smetana
Špagetka

Id: 484004

Špagetka

  •  / Špagetka / Zdeněk Smetana
  •  / Špagetka / Zdeněk Smetana

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 349x

Vyvolávací cena:

7 500