Čas na serveru 23:45:40

Zdeněk Smetana
Štaflík a Špagetka na Divokém Západě

Id: 484003

  •  / Štaflík a Špagetka na Divokém Západě / Zdeněk Smetana

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 342x

Vyvolávací cena:

14 000