Zdeněk Smetana
Štaflík a Špagetka na Divokém Západě
Id: 484003
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 129x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
2024,05-1,14,19,38,00
minimální příhoz 500 Kč