Čas na serveru 07:53:53

Zdeněk Strouhal
Škola ve Valticích

Id: 96807

Škola ve Valticích

  •  / Škola ve Valticích / Zdeněk Strouhal

olej/plátno, rozměr 67 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1246x

Vyvolávací cena:
1 800

33 000

Příhozy: 65