Čas na serveru 10:49:57

Zdeněk Sýkora
Abstraktní kompozice

Id: 102802

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Zdeněk Sýkora

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2284x

Vyvolávací cena:

35 000