Čas na serveru 05:18:14

Zdeněk Sýkora
Černobílá struktura

Id: 166204

Černobílá struktura

  •  / Černobílá struktura / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu cca 32,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2196x

Vyvolávací cena:

15 111