Čas na serveru 22:17:51

Zdeněk Sýkora
Geometrický motiv

Id: 212704

Geometrický motiv

  •  / Geometrický motiv / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4175x

Vyvolávací cena:

9 000