Čas na serveru 09:58:14

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 212705

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4378x

Vyvolávací cena:

21 500