Čas na serveru 23:27:48

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 228102

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 12301x

Vyvolávací cena:
2 200

27 000