Čas na serveru 10:56:35

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 385104

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2136x

Vyvolávací cena:

15 500