Čas na serveru 00:31:45

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 2070

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, č. 51/150, rozměr ve výřezu 44 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 5246x

Vyvolávací cena:

23 200