Čas na serveru 23:43:03

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 2191

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr 32,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2412x

Vyvolávací cena:
4 800

6 501