Čas na serveru 11:24:11

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 18732

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, č. 36/40, velikost listu 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 9566x

Vyvolávací cena:
7 500

55 000

Příhozy: 48