Čas na serveru 19:15:37

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 102801

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1329x

Vyvolávací cena:

13 000