Čas na serveru 08:55:46

Zdeněk Sýkora
Linie II.

Id: 1961

Linie II.

  •  / Linie II. / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie II. / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie II. / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie II. / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, č. 17/60, rozměr listu 69,5 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 1980, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2991x

Vyvolávací cena:
22 000

34 000