Čas na serveru 11:43:41

Zdeněk Sýkora
Zelenomodrá struktura

Id: 187625

Zelenomodrá struktura

  •  / Zelenomodrá struktura / Zdeněk Sýkora

serigrafie, rozměr listu 59,5 x 59,5 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, olištováno, neautorizovaná barevná kombinace tisku "Černobílá struktura", vznikla v roce 1971 bez souhlasu autora aktivitou galerie Ernst v Hannoveru pravděpodobně pouze v několika málo exemplářích, signováno Sýkora na štítku, které v té době autor do Hannoveru posílal poštou

zobrazeno: 4518x

Vyvolávací cena:

11 000