Čas na serveru 03:22:45

Zdeněk Zadák
Květinové zátiší

Id: 70902

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Zdeněk Zadák

olej/karton, rozměr 39 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 947x

Vyvolávací cena:

4.4.2017, 22:16:00

7.3.2017 20:51 2 000 Kč