Čas na serveru 19:47:47

Zdeněk Živný
Večerní nálada

Id: 14513

Večerní nálada

  •  / Večerní nálada / Zdeněk Živný

olej/plátno/sololit, rozměr 39 x 55 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2276x

Vyvolávací cena:
500

4 200