Čas na serveru 04:51:22

Zdeňka Burghauserová
Děvčata

Id: 255403

Děvčata

  •  / Děvčata / Zdeňka Burghauserová

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 63 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1028x

Vyvolávací cena:

8 700