Čas na serveru 05:15:05

Zdeňka Burghauserová
Mezi květy

Id: 59604

Mezi květy

  •  / Mezi květy / Zdeňka Burghauserová

olej/plátno, rozměr 101 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, obraz ve výborném stavu, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2032x

Vyvolávací cena:
15 000

17 500