Čas na serveru 23:59:58

Zdeňka Burghauserová
Tváře

Id: 82207

Tváře

  •  / Tváře / Zdeňka Burghauserová

olej/plátno, rozměr 52 x 48,5 cm, signováno na zadní straně, novodobě rámováno

zobrazeno: 1120x

Vyvolávací cena:

2 300