Čas na serveru 12:17:27

Zdenka Klanicová
Ještěrky

Id: 152110

Ještěrky

  •  / Ještěrky / Zdenka Klanicová

malba/sololit, rozměr 54 x 72 cm, signováno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 4232x

Vyvolávací cena:
800

2 100