Čas na serveru 08:58:13

Zdeno Horecký
Rozsuteč

Id: 217012

Rozsuteč

  •  / Rozsuteč / Zdeno Horecký
  •  / Rozsuteč / Zdeno Horecký
  •  / Rozsuteč / Zdeno Horecký

olej/plátno/sololit, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno s datací, poškozený rám

zobrazeno: 940x

Vyvolávací cena:
1 800