Čas na serveru 09:35:19

Zoltán Ott
Žně

Id: 164610

Žně

  •  / Žně / Zoltán Ott
  •  / Žně / Zoltán Ott
  •  / Žně / Zoltán Ott

olej/sololit, rozměr 60 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1449x

Vyvolávací cena:

2 600