Čas na serveru 10:24:26

Zoltán Soltész
Zima

Id: 158301

Zima

  •  / Zima / Zoltán Soltész
  •  / Zima / Zoltán Soltész
  •  / Zima / Zoltán Soltész
  •  / Zima / Zoltán Soltész

olej/plátno, rozměr 64,5 x 79 cm, signováno vpravo dole azbukou, datováno 937, oděrky na rámu, obraz uprostřed proražen viz foto

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:

15.11.2018, 19:38:00

15.11.2018 19:25 5 000 Kč