Čas na serveru 04:51:49

Zoltán (Zolo) Palugyay
Chalupy

Id: 233305

Chalupy

  •  / Chalupy / Zoltán (Zolo) Palugyay

olej/karton, rozměr 40,5 x 50,6 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcarové, CSc.

zobrazeno: 4081x

Vyvolávací cena:
12 000

29 000