Čas na serveru 22:56:17

Zoltán (Zolo) Palugyay
Studie přírody

Id: 25702

Studie přírody

  •  / Studie přírody / Zoltán (Zolo) Palugyay

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1464x

Vyvolávací cena: