Čas na serveru 23:44:30

Zvonimír Eichler
Kytice

Id: 170105

Kytice

  •  / Kytice / Zvonimír Eichler
  •  / Kytice / Zvonimír Eichler
  •  / Kytice / Zvonimír Eichler
  •  / Kytice / Zvonimír Eichler

olej/lepenka, rozměr 36 x 30 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně razítko výtvarného fondu a výstavní číslo

zobrazeno: 1283x

Vyvolávací cena:
800

1 700