Čas na serveru 13:38:02

Zvonimír Eichler
Políčka

Id: 89409

Políčka

  •  / Políčka / Zvonimír Eichler

olej/plátno, rozměr 57,5 x 96 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1572x

Vyvolávací cena: