Čas na serveru 09:27:22

Aukce LXXIX./2022

Zdeněk Sklenář - Maléřečka

Zdeněk Sklenář
Maléřečka

Id: 331707

litografie/papír, rozměr listu 29,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Turek - Smíchovský přístav

František Turek
Smíchovský přístav

Id: 335204

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

2 400

Detail

Josef Ferdinand Hetteš - Portrét

Josef Ferdinand Hetteš
Portrét

Id: 334804

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 27 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně pozůstalostní razítko, malba poškozena viz foto, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 700

Detail