Čas na serveru 09:23:41

Bitva

Id: 193616

Bitva

  •  / Bitva / Adolf Born
  •  / Bitva / Adolf Born
  •  / Bitva / Adolf Born
  •  / Bitva / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 52 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2804x

Vyvolávací cena:

27 000

Účastníci: 21

Příhozy: 59