Čas na serveru 22:34:32

Dáma v klobouku

Id: 150603

Dáma v klobouku

  •  / Dáma v klobouku / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 26/50, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 5970x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 49