Ex libris
Id: 508401
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 132x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
2024,05-1,14,20,06,00
minimální příhoz 500 Kč