Kočičí virtuos
Id: 508402
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 104x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 490 Kč
2024,05-1,14,20,43,00
minimální příhoz 1 000 Kč