Čas na serveru 10:53:17

Albín Brunovský
Dámy známé i neznámé II

Id: 487501

Dámy známé i neznámé II

  •  / Dámy známé i neznámé II / Albín Brunovský

barevná křídová litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 449 (str. 154)

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena:

10 000