Čas na serveru 11:29:58

Albín Brunovský
Tornádo ženského jména

Id: 471902

Tornádo ženského jména

  •  / Tornádo ženského jména / Albín Brunovský

barevná křídová litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 33 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 581, ve spodní části prasklé sklo

zobrazeno: 1371x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 62