Čas na serveru 03:17:20

Alexander Archipenko
Blue Dancer

Id: 248001

Blue Dancer

  •  / Blue Dancer / Alexander Archipenko

patinovaný bronz, celková výška bronzového odlitku cca 107 cm, značeno na zadní straně značeno, datováno a číslováno, socha se nachází na kamenném podstavci o výšce cca 21 cm, váha cca 80 kg, na povrchu drobné otřeniny viz foto, pravděpodobně se nejedná o novodobý odlitek, v ČR však neověřitelné

zobrazeno: 13593x

Vyvolávací cena:
60 000

700 000

Příhozy: 133