Čas na serveru 01:55:38

Alois Doležal
Odpočinek

Id: 15602

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Alois Doležal
  •  / Odpočinek / Alois Doležal
  •  / Odpočinek / Alois Doležal
  •  / Odpočinek / Alois Doležal

olej/plátno, rozměr 90 x 78 cm, signováno vpravo dole, špatně čitelná poškozená datace, volné plátno, dobré oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2281x

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

18.1.2016, 22:18:00

17.1.2016 9:55 1 200 Kč