Čas na serveru 16:20:51

Andy Warhol
10 x Marilyn

Id: 82809

10 x Marilyn

  •  / 10 x Marilyn / Andy Warhol

tisková technika/plátno, rozměr 50 x 125cm, nesignováno, novodobá edice, rámováno

zobrazeno: 2006x

Vyvolávací cena: