Čas na serveru 18:54:23

Andy Warhol
Campbells Soup Cans

Id: 89301

Campbells Soup Cans

  •  / Campbells Soup Cans / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 35/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 3644x

Vyvolávací cena:

18 100

Příhozy: 50