Čas na serveru 03:00:16

Andy Warhol
Coca - Cola

Id: 103907

Coca - Cola

  •  / Coca - Cola / Andy Warhol
  •  / Coca - Cola / Andy Warhol
  •  / Coca - Cola / Andy Warhol
  •  / Coca - Cola / Andy Warhol
  •  / Coca - Cola / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 52/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 6412x

Vyvolávací cena:

28 000