Čas na serveru 19:53:39

Andy Warhol
Mick Jagger

Id: 97002

Mick Jagger

  •  / Mick Jagger / Andy Warhol
  •  / Mick Jagger / Andy Warhol
  •  / Mick Jagger / Andy Warhol
  •  / Mick Jagger / Andy Warhol
  •  / Mick Jagger / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 37,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 3194x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 67