Čas na serveru 01:19:31

Andy Warhol
Mickey

Id: 476101

Mickey

  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol
  •  / Mickey / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, 21/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1311x

Vyvolávací cena:

37 000