Čas na serveru 00:29:02

Andy Warhol
Socha Svobody

Id: 446202

Socha Svobody

  •  / Socha Svobody / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, 26/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 6485x

Vyvolávací cena:

32 600