Čas na serveru 11:01:27

Antoš Frolka
Z kostela

Id: 496703

Z kostela

  •  / Z kostela / Antoš Frolka
  •  / Z kostela / Antoš Frolka
  •  / Z kostela / Antoš Frolka

olej/plátno, rozměr 69 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 884x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 51