Čas na serveru 06:10:19

Antoš Frolka
Žena v kožichu

Id: 496702

Žena v kožichu

  •  / Žena v kožichu / Antoš Frolka

olej/plátno, rozměr 69 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1073x

Vyvolávací cena:

36 000