Čas na serveru 01:29:40

Augustin Němejc
Mušketýr

Id: 408607

Mušketýr

  •  / Mušketýr / Augustin Němejc

tuš/papír, rozměr listu 22 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, text "Pívali naši, pijeme taky. Zůstali dlužni, zůstaňme taky!"

zobrazeno: 905x

Vyvolávací cena:

1 700